dundarlar-group
1995’ten beri
DÜNDARLAR
GROUP
Dündarlar Group; Tarım makinaları üretimi, kaynaklı üretim, enerji ve inşaat alanlarında faaliyet gösteren bir grup şirketidir. Üretim hayatına “Dündarlar Makina” olarak 1995’te adım atan firma, modern tarım makinaları alanında Türkiye’de birçok ilke imza atmıştır.
İlk katlanır tarım makinalarını (sap parçalama, rotovatör, dik freze) Türkiye pazarına sunmuş ve katma değer üreten anlayışıyla çiftçilerin sorunlarına verimli çözümler getirmiştir.

Tarım makinaları alanındaki serüvenine “Toscano” markasıyla devam eden firma, “Dündarlar” markası olarak ise Goupil, Kuhn, Yanmar, Türk Traktör, Niftylift, Case, Agram gibi önemli firmalarla işbirliğine devam etmektedir. Dündarlar Makina, üretim alanında faaliyete başladıktan sonra edindiği engin tecrübe ve deneyimlerle farklı sektörlere de adım atmış ve bünyesine Rama Yapı ve Toscano Energy’i katmıştır.

toscano-tarim
rusen-dundar
Başkanın Mesajı

Saygıdeğer Dostlarım ve Mesai Arkadaşlarım,

1995 yılında “Dündarlar Makina” olarak adım attığımız bu serüven, Türkiye’de tarım makinaları alanında birçok ilke imza atmamıza olanak sağladı. Bugün, üretim, enerji ve inşaat alanlarında faaliyet gösteren bir grup şirketi olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bizim için en değerli olgu, uzun yıllardır süregelen tecrübe ve birikimimizdir. Tarım sektörüne katlanabilir tarım makinaları ile adım atarak çiftçilerimizin sorunlarına verimli çözümler sunduk.

Şirketimiz, üretim alanında kazandığı engin tecrübe ve deneyimleri, diğer sektörlere adım atarak değerli projelere imza atmak için kullanmıştır. Bünyemize kattığımız Rama Yapı ve Toscano Energy ile inşaat ve enerji sektörlerinde de faaliyet göstererek daha geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz.

Değerli mesai arkadaşlarım, sizlerin özverisi ve katkıları olmadan bu başarıları elde etmek mümkün olmazdı. Sizlere teşekkür ederim. Sizlerin desteğiyle Dündarlar Group olarak, daha büyük başarılara ve daha değerli projelere imza atacağımıza inanıyorum.

Saygı ve Sevgilerimle…

Ruşen Dündar

Yönetim Kurulu Başkanı