Tarımsal Üretim

Toscano Tarım Makinaları

Toscano, Dündarlar Group’un tarım sektöründeki önemli markalarından biridir. Toscano’nun tarımsal üretimdeki yeri, çiftçi odaklı hizmet anlayışı, yenilikçi ve verimli çözümleriyle Türk ve Dünya tarımına değerli katkılar sağlamaktadır.

Tarım makineleri üretiminde, çiftçinin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş ürünler geliştiren Toscano, %100 Müşteri memnuniyeti ve sürekli iyileştirme prensiplerini benimseyerek, sektördeki liderliğini korumaktadır.

Yenilenebilir Enerji (GES)

Toscano Energy

Dündarlar Group, “Toscano Energy” markasıyla, Türkiye’deki güneş enerjisi pazarında güçlü ve marka değeri yüksek bir oyuncu olarak yerini almaktadır. Toscano Energy, çevre dostu ve yenilenebilir enerji üretimine katkı sağlamayı hedefler.

Güneş enerji santrallerinin (GES) yatırım ve teknik danışmanlığı, projelendirme, sistem tasarımı, lisanslı ve lisanssız santral kurulumları, lisans alımı ve işletme, ayrıca lisanssız üretim yönetmeliğine uygun olarak projeler planlama, projelendirme, finans ve uygulama ile kurulum sonrası teknik bakım, onarım konularında hizmet vermektedir.

Kaynaklı Üretim Sistemleri

Dündarlar OEM

Dündarlar Group çatısı altında faaliyet gösteren Dündarlar OEM, Tarımsal Makina Yedek Parçaları, farklı marka ve modellerdeki tarım makineleri için geniş bir ürün yelpazesi sunar.

Uzun yıllara dayanan deneyimi ve teknolojik altyapısı sayesinde, başta tarım makineleri olmak üzere makine ve üretim alanında, çeşitli endüstrilere yönelik yüksek kaliteli ve orijinal yedek parçalar sağlayarak müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş ürünlerle, üretimlerini kesintisiz bir şekilde sürdürmesine katkıda bulunur.

İnşaat

Rama Yapı

Dündarlar Group’un inşaat alanındaki markası Rama Yapı, sektörde güvenilir ve yenilikçi projeleriyle tanınmaktadır. Uzman kadrosu, ileri teknoloji ve yüksek kaliteli malzemelerle donatılmış altyapısı sayesinde, müşterilerine en üst düzeyde hizmet sunar.

dundarlar-group-sektorler
Ulusal ve Küresel Pazarda

İnovasyon, Teknoloji ve Sosyal Etki

Dündarlar Group olarak, Türkiye'de ilkleri gerçekleştirme misyonuyla yola çıkıyoruz. İnovasyon ve teknolojiye verdiğimiz büyük önemle birlikte sektörlerde öncü ve dönüştürücü projeleri hayata geçiriyoruz. Değişen dünya dinamiklerine ayak uydurarak sürekli gelişen ve büyüyen bir yapıya sahip olmamız, sadece iş dünyasında değil toplumun her kesiminde kalıcı bir etki yaratmayı amaçladığımızı göstermektedir.
quality

Güvenilirlik, Kalite ve Yenilikçilik

Elde ettiğimiz başarıları güvenilirlik, yüksek kalite standartları ve yenilikçi yaklaşımlarla taçlandırıyoruz.

future

Değer Yaratmayı Hedefliyoruz

Faaliyetlerimizle hem yerel hem de küresel düzeyde sürdürülebilir değer yaratma hedefimizle hareket ediyoruz.

future

Geleceğe Güvenle Bakıyoruz

Geleceğe umutla bakmayı sürdürüyoruz ve iş faaliyetlerimizi bu güvenle şekillendiriyoruz.

milestones

İlkleri Gerçekleştirme Misyonu

Türkiye’de ilkleri gerçekleştirme misyonumuz faaliyetlerimize yön veriyoruz.